• Hotel podstrony 01
  • Hotel podstrony 02
  • Hotel podstrony 03
  • Hotel podstrony 04
  • Hotel podstrony 05
Aktualności

Rejs dla dzieci ze szkół podstawowych w Giżycku

W dniu 12.05.2017 został zorganizowany dla dzieci z giżyckich szkół podstawowych i przedszkoli charytatywny rejs statkiem wraz z atrakcjami. Głównym organizatorem i sponsorem był Hotel Masovia oraz Restauracja „Łabędzi Ostrów”. Pragniemy podziękować darczyńcom: Panu Piotrowi Konstantynowiczowi – statek Posejdon, firmie Il-Kas z Giżycka, PepsiCo Inc, Uniliver, za wniesiony wkład w organizację tego przedsięwzięcia.

 

Dzień dziecka

W dniu 1.06.2016 Hotel Masovia zorganizował dzień dziecka z atrakcjami. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z giżyckiej szkoły podstawowej. Za wspólną zabawę dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Best Hotel Award 2015

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Hotel Masovia kolejny raz znalazł się w gronie najlepszych hoteli 2015 roku – powtórzył sukces z 2012 i 2014 roku. W V edycji Best Hotel Award 2015 zajął 1 miejsce w kategorii Hotele 1-3* nad jeziorami.

Kolejny raz cieszymy się z ogromnego zaufania i zadowolenia ze strony odwiedzających nas Gości.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy.

 

Koncert „Gwiazdy na wakacjach”

W dniu 15.08.2015 na plaży miejskiej w Giżycko miał miejsce koncert „Gwiazdy na wakacjach”. Prowadzący koncert Jarosław Jakimowicz był gościem Hotelu Masovia. Tego dnia zawitał również Burmistrz Miasta Wojciech Iwaszkiewicz.

Premier Ewa Kopacz w Hotelu Masovia

W dniach 10-11.07.2015 na Mazurach przebywała Pani Premier Rządu RP Ewa Kopacz. Pani Premier zaszczyciła nasz hotel swoją obecnością.

Rejs dla dzieci ze szkół podstawowych w Giżycku

W dniu 13.05 został zorganizowany charytatywny rejs Statkiem wraz z atrakcjami dla giżyckich szkół podstawowych. Głównym organizatorem i sponsorem był Hotel Masovia oraz Restauracja Łabędzi Ostrów. Pragniemy podziękować darczyńcom: Panu Piotrowi Konstantynowiczowi – statek Olimpia, firmie Il-Kas z Giżycka , Tymbark, Pepsi, Uniliver, za wniesiony wkład w organizację tego przedsięwzięcia.

 

Dzień dziecka w Hotelu Masovia

W dniu 1.06.2015 Hotel Masovia zorganizował dzień dziecka z atrakcjami. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z giżyckiego przedszkola. Za wspólną zabawę dziękujemy i zapraszamy za rok.