• Konferencje 01
  • Konferencje 02
  • Konferencje 03
  • Konferencje 04
  • Konferencje 05

Sale konferencyjne na Mazurach - Hotel Masovia Giżycko

Sale konferencyjne

Hotel Masovia z Giżycka oferuje możliwość profesjonalnej organizacji seminariów, konferencji oraz wykładów.

W pełni klimatyzowane sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne i są znakomicie przystosowane do organizacji imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna może pomieścić, w zależności od wybranego ustawienia- do 60 osób. Mała sala konferencyjna może być miejscem kameralnych spotkań. Obie sale konferencyjne posiadają dostęp do Internetu i są klimatyzowane.

Na życzenie Gości przygotowujemy specjalne menu, wieczory muzyczno-rozrywkowe i programy wypoczynkowe. Sale konferencyjne na Mazurach gwarantują nie tylko udane wykłady, prelekcje czy spotkania w gronie biznesowym, ale pozwalają również skorzystać z niezliczonych atrakcji regionu. Dla grup, które pragną także wypocząć i zrelaksować się wypożyczamy sprzęt i organizujemy aktywny wypoczynek oraz zabiegi beauty.

Na życzenie przygotowujemy specjalne menu, wieczory muzyczno-rozrywkowe i programy wypoczynkowe. Dla grup, które pragną wypocząć i zrelaksować się organizujemy wyprawy,  wypożyczamy sprzęt oraz oferujemy zabiegi beauty.

Informacja i rezerwacja
Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.