Wyjazd służbowy

Wyjeżdżając w delegację, warto szczegółowo przemyśleć wybór hotelu. Trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, które mają wpływ na efektywność i satysfakcję z pobytu. Warto poświęcić czas, aby znaleźć hotel, który idealnie wpasuje się w planowany wyjazd służbowy.


Wyjazd służbowy w grupie

Organizując wyjazd w grupie musimy pomyśleć o komforcie wszystkich uczestników. Jeśli cała grupa wyjeżdża z jednego punktu, należy wybrać dobrze skomunikowane miejsce, do którego dojazd nie stanowi problemu. W przypadku  kiedy w wyjeździe służbowym biorą udział osoby z różnych miast lub krajów ważna jest możliwość organizacji transportu. Zakładając, że część osób przyjedzie własnym środkiem transportu musimy zwrócić uwagę na to, czy wybrany hotel posiada własny parking lub miejsca parkingowe w pobliżu. 

W hotelu sprawdźmy, czy są wydzielone miejsca do serwowania napojów, posiłków, ogólnodostępne sanitariaty oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy hotel posiada dobrze wyposażona salę konferencyjną i multimedialną. Dodatkowym plusem będzie  hotelowa restauracja, posiadająca menu, które dostosowuje do potrzeb gości. Czas na integrację odpoczynek to ważny element grupowego wyjazdu służbowego. Dlatego doskonałym wyjściem jest wybór hotelu, który poza komfortową bazę noclegową oferuje znakomitą kuchnię, zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe oraz atrakcje kulturalne. Atutem będzie hotelowe SPA, basen, sala do ćwiczeń, możliwość udziału w koncercie lub atrakcji turystycznej.

Indywidualny wyjazd służbowy

Przed wyjazdem najlepiej dokładnie przeanalizować plan podróży i wybrać dogodną lokalizację. Ważne kryterium wyboru stanowi długość pobytu. W przypadku krótkiej podróży służbowej warto zarezerwować hotel znajdujący się w miejscu, do którego mamy łatwy dojazd. Taki, który znajduje się na trasie naszego przejazdu lub jest położony blisko lotniska, dworca, autostrady. 

Jeżeli planujemy zatrzymać w hotelu kilka dni, warto wziąć pod uwagę udogodnienia wpływające na komfort pracy i odpoczynku. Jeśli wybieramy się własnym samochodem ważnym elementem będzie hotelowy parking lub ogólnodostępne miejsce parkingowe w pobliżu  obiektu. Sprawdźmy także, czy wszystkie udogodnienia oferowane przez hotel odpowiadają naszym potrzebom. Jeśli w budynku znajduje się hotelowa restauracja, można sprawdzić jej menu, godziny posiłków oraz możliwość skorzystania z wyżywienia poza obiektem. Przeanalizujmy ofertę obejmującą noclegi, wyposażenie pokoju, zaplecze rekreacyjno-sportowe, dostęp do Internetu oraz atrakcji kulturalnych i turystycznych.

Niektóre hotele oferują możliwość bezpłatnego skorzystania z basenu, salonu odnowy biologicznej, strefy wellness czy siłowni. Wiele daje również możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych, fitnessu, sali gier, kącika czytelniczego, wypożyczeni  rowerów czy kijków do nordic walking. Zwróćmy także uwagę na dodatkowe usługi takie jak: bezpłatne prasowanie koszuli, budzenie, pranie, room service, zamawianie taksówek, express check-in i check-out, sprzedaż biletów na imprezy kulturalne, informację turystyczną, przechowalnie bagażu, sprzętu rekreacyjnego lub rzeczy wartościowych w sejfie.

Zadbajmy o komfort

Jeżeli zdecydujemy się na hotel, który oferuje udogodnienia w podróży służbowej, z pewnością będziemy mogli połączyć pracę w optymalnych warunkach z komfortem wypoczynku. W konsekwencji nasza podróż przebiegnie sprawnie i będzie bardziej efektywna i satysfakcjonująca. Obecnie znaczna część hoteli, mając na uwadze osoby podróżujące służbowo, przygotowuje specjalne pakiety. Takie pakiedy dają możliwość połączenia komfortowych warunków noclegowych, odpowiednich warunków pracy z aktywnym wypoczynkiem i relaksem. Wolny czas można bowiem spędzić w hotelowym jacuzzi, relaksując się w hotelowym SPA, ćwicząc na siłowni, jeżdżąc na rowerze lub pływając w basenie. W taki sposób można z łatwością połączyć obowiązki służbowe z regeneracją, odpoczynkiem i rekreacją. 

Idealny hotel na wyjazd służbowy

Idealną propozycję na pobyt biznesowy lub wyjazd służbowy stanowi hotel z dogodną, atrakcyjną lokalizacją. Powienien posiadać w swojej ofercie różnorodne udogodnienia, odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli poszukujecie nowoczesnego i eleganckiego obiektu, z wyjątkowym klimatem to nasz Hotel Masovia w Giżycku jest odpowiedzą na wszystkie te potrzeby. Nasz obiekt oferuje możliwość profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz warsztatów. Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi. Oferujemy profesjonalną obsługę, komfortowe noclegi, świetną kuchnię, zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe, a także bardzo liczne udogodnienia. Umożliwiamy korzystanie z  atrakcji kulturalnych i turystycznych. Z jednej strony stwarzamy idealne warunki do pracy, z drugiej zapewniamy komfortowy wypoczynek. W specjalnej ofercie biznesowej hotel oferuje noclegi ze śniadaniem oraz trzydaniową obiadokolacją, bezprzewodowy Internet, możliwość korzystania ze skanera oraz drukarki hotelowej. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z Hotelem Masovia w Giżycku.