Hotel Masovia z Giżycka oferuje możliwość profesjonalnej organizacji seminariów, konferencji oraz wykładów.
W pełni klimatyzowane sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne i są znakomicie przystosowane do organizacji imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna może pomieścić, w zależności od wybranego ustawienia- do 60 osób. Mała sala konferencyjna może być miejscem kameralnych spotkań. Obie sale konferencyjne posiadają dostęp do Internetu i są klimatyzowane.

Na życzenie Gości przygotowujemy specjalne menu, wieczory muzyczno-rozrywkowe i programy wypoczynkowe. Sale konferencyjne na Mazurach gwarantują nie tylko udane wykłady, prelekcje czy spotkania w gronie biznesowym, ale pozwalają również skorzystać z niezliczonych atrakcji regionu. Dla grup, które pragną także wypocząć i zrelaksować się wypożyczamy sprzęt i organizujemy aktywny wypoczynek oraz zabiegi beauty.

Na życzenie przygotowujemy specjalne menu, wieczory muzyczno-rozrywkowe i programy wypoczynkowe. Dla grup, które pragną wypocząć i zrelaksować się organizujemy wyprawy,  wypożyczamy sprzęt oraz oferujemy zabiegi beauty.

 

Informacja i rezerwacja

Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: recepcja@hotelmasovia.pl