Hotel Masovia z Giżycka oferuje możliwość profesjonalnej organizacji seminariów, konferencji oraz wykładów.

Obiekt posiada w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, co gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury o każdej porze roku. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia multimedialne i są znakomicie przystosowane do organizacji imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna może pomieścić, w zależności od wybranego ustawienia stołów i krzeseł - do 60 osób. Mniejsze pomieszczenie może być miejscem kameralnych spotkań biznesowych. W obu zapewniliśmy dostęp do Internetu, co zwiększa funkcjonalność, dając możliwość skorzystania z sieci w każdej chwili bez jakichkolwiek utrudnień.

Organizatorzy wynajmujący sale konferencyjne na Mazurach w Hotelu Masovia mogą także skorzystać z oferty gastronomicznej. Przygotowujemy przerwy kawowe z przekąskami, ale możemy także zaproponować zorganizowanie uroczystej kolacji oraz zadbać o pełne wyżywienie wszystkich uczestników wydarzenia. Oferujemy także możliwość rezerwacji noclegów dla uczestników konferencji, spotkań biznesowych bądź szkoleń.

Na życzenie Gości przygotowujemy specjalne menu, wieczory muzyczno-rozrywkowe i programy wypoczynkowe. Rezerwując salę konferencyjną w naszym obiekcie w Giżycku mają Państwo zagwarantowane nie tylko udane wykłady, prelekcje czy spotkania w gronie biznesowym. Doskonała lokalizacja pozwala również skorzystać z niezliczonych atrakcji regionu. Dla grup, które pragną także wypocząć i zrelaksować się wypożyczamy sprzęt i organizujemy aktywny wypoczynek oraz zabiegi beauty.

 

Informacja i rezerwacja

Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: recepcja@hotelmasovia.pl