Ucztowanie zaślubin to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tym wyjątkowym dniu, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę z wyśmienitym menu, która pozwoli zorganizować niezapomniane wesele na Mazurach. Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia w dużej oprawie lub w kameralnym gronie. Zadbamy o każdy szczegół i sprawimy, że ta wyjątkowa uroczystość pozostawi w pamięci niezatarte wspomnienia, do których będziecie Państwo wracać z rozrzewnieniem.

Oferujemy salę klimatyzowaną w Hotelu Masovia, mogącą pomieścić do 50 osób lub dużą salę w Restauracji Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze, mogącą pomieścić do 120 osób. W zależności od układu krzeseł i stołów jesteśmy w stanie dostosować pomieszczenie do planowanej liczby uczestników, zapewniając wszystkim wygodę.

Przygotowujemy także specjalne menu na wesele. Jest ono ustalane zawsze indywidualnie z Szefem Kuchni. Polecamy szczególnie tradycyjną kuchnię polską na tę okazję, ale chętnie przygotowujemy również inne dania europejskie. Gwarantujemy także profesjonalny serwis kelnerski na wesele, co zapewni sprawną obsługę stołów.

Gościom biorącym udział w uroczystości zapewniamy specjalne ceny noclegów, Państwo Młodzi natomiast, otrzymują nocleg w pokoju dwuosobowym oraz voucher na romantyczną kolację w I rocznicę ślubu, w prezencie od Hotelu. Zadbamy o każdy szczegół uroczystości, by Państwo Młodzi mogli cieszyć się ucztowaniem w gronie najbliższych.

 

Informacja i rezerwacja

Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: recepcja@hotelmasovia.pl