Hotel Masovia jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań integracyjnych z mnóstwem atrakcji i zabaw. Dokonujemy rezerwacji hotelu dla grupy tak aby uczestnicy pobytu integracyjnego spędzali czas we własnym gronie. Wycieczki, gry zorganizowane na otwartej przestrzeni, to tylko niektóre z atrakcji, jakie możemy przygotować dla naszych gości. Polecamy pakiety integracyjne:

EkstremalnyTematyczneAdventureIntegracjaTeam buildingZwiedzanie MazurZima

Loty widokowe
Nie ma nic piękniejszego jak widok naszej ziemi z lotu ptaka. Nie ma tu znaczenia czy lecimy samolotem, helikopterem, motolotnią czy szybowcem.

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok tandemowy jest jedynym, tak łatwo dostępnym, sposobem zapoznania się z przyjemnością swobodnego spadania. Skoczek nie musi się niczym martwić i przejmować, tylko chłonąć doznania związane z opuszczeniem sprawnego samolotu na dużej wysokości.

Loty balonem
Loty wykonujemy w zasadzie w każdym terenie. Czas i dokładne miejsce startu uzgadniamy z zamawiającym korygując je ewentualnie w zależności od aktualnych warunków pogodowych.

Loty motolotnią
Na zajęciach praktycznych (poznamy podstawowe zasady manewrowania paralotnią, startu, lotu i lądowania zakończone samodzielnym lotem ślizgowym, oczywiście pod okiem instruktora. Dodatkowym akcentem mogą być widokowe loty tandemowe z instruktorem.

Skutery wodne
Wspaniała wyprawa po największych polskich jeziorach. W czasie wyprawy uczestnicy: samodzielnie prowadzą skutery, ubrani są w profesjonalna odzież: pianki neoprenowe oraz buty, kamizelki asekuracyjne i kask.

Motorówki
Przejażdżka łodzią motorową może dostarczyć wiele emocji i być atrakcyjnym sposobem odwiedzenia wysp na jeziorach.

Nurkowanie
Pod opieką instruktorów zejdziemy pod wodę na głębokość do 5 metrów, w grupach 2 osobowych plus instruktor na około 15 - 20 min. Ten czas pozwoli Państwu wejść w świat ryb, zakamarków, zatopionych drzew, no i niestety „mniej potrzebnych rzeczy” zatopionych w jeziorze. MOST LINOWY „Spacer” na linie rozciągniętej kilka metrów nad ziemią.

Ściana wspinaczkowa
Uczestnicy wspinają się po pneumatycznej ścianie wspinaczkowej.

Zjazd tyrolski
Uczestnicy zjeżdżają po kilkudziesięciometrowej, ukośnej linie rozciągniętej pomiędzy dwoma drzewami

Proponujemy wieczory w stylu: Lata 20-30, Czar Hollywood, Rzymski, Czasy PRL-u, Bal Wenecki, Piraci, Chiński, Egipski i wiele innych.

Wieczór w Las Vegas
W trakcie wieczoru uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję dobrej zabawy podczas gry w ruletkę, pokera, oraz Black-Jacka bez utraty gotówki (gra tylko na żetony).

Wieczorek szantowy
Scenografią jest: port, keja, zapach tabaki oraz rumu. Wieczór szantowy łączy w sobie elementy biesiady, niesamowitych opowiadań przy muzyce, wspólnego śpiewania i bardzo dobrej zabawy.

Pokazy i warsztaty taneczne
Nasi Tancerze są gotowi już dziś, aby dostarczyć Państwu niezliczoną ilość wizualnych atrakcji oferując swoje występy taneczne. Oprócz samych występów zaoferują także kurs prezentowanego tańca, podczas którego uczestniczy zabawy będą mieli okazję podszkolić swoje umiejętności taneczne.

Pokazy pirotechniczne, taniec ognia
Pokaz wykonywany przez jednego lub grupę artystów, wymagający manipulacji płonącymi przedmiotami. Pokazy ogniowe często połączone są z elementami tańca klasycznego, a także wplatane są elementy akrobatyki lub teatru.

Pokaz barmański
Pokaz wykonany przez dwóch profesjonalnych barmanów współpracujących ze sobą, wymieniających się butelkami oraz szklankami podczas niezwykle widowiskowego show.

Quady
Jazda tego typu pojazdem to prawdziwe wyzwanie, które polega na pokonaniu trudnego terenu czy toru przeszkód. Duża moc, rozwijane prędkości w połączeniu z możliwościami terenowymi wymuszają nieustanną koncentrację, refleks, panowanie nad sobą, quadem i drogą. Jazda quadem gwarantuje szaloną zabawę, przygodę, sportową rywalizację.

Samochody terenowe
Extremalna wyprawa samochodami terenowymi o charakterze przeprawowym. Wszystko odbywa się przy specjalnej formie rajdów samochodów terenowych. Trasa rajdu, w zależności od warunków terenowych i umiejętności uczestników wyprawy, będzie zawierała strome zjazdy, błotne przeprawy, podjazdy, naturalne przeszkody itp.

Jazda na Segweju
Segwaye, dwukołowe pojazdy elektryczne zasilane akumulatorami. Sterowanie następuje poprzez przechylenie tułowia osoby kierującej w odpowiednim kierunku.

Jazda Buddy Buggy
jest to typ lekkiego samochodu rekreacyjnego. Wyposażony jest w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu pojazdu. Jazda nimi pozostawia naprawdę niezatarte wrażenia.

Sprzęt wojskowy
Przejażdżka czołgiem lub wozem opancerzonym. Jazda na pancerzu, jak piechota poprzez wyrwy, krzaki itp., podniesie adrenalinę, a niesamowite możliwości trakcyjne i pokonywanie przeszkód przez takie kolosy, zadziwi każdego.

Skarb Narodów
Ideą SKARBU NARODÓW jest zdobycie kompletnego szyfru, który wskaże lokalizację skrzyni z wielkim SKARBEM. Proponowane konkurencje pozwolą Wam zdobyć kolejne elementy szyfru.

Olimpiada na wesoło
Cała zabawa zawiera zestaw konkurencji sportowo - rekreacyjnych w formie stacji do zaliczenia. Uczestnicy podzieleni są na poszczególne zespoły, grupy. Wszystkie konkurencje przeprowadzane są na czas.

Duzersi, czyli ZPT po latach
Program ten ukierunkowany jest na stricte zespołową pracę a końcowy wynik przedsięwzięcia w dużej mierze uzależniony jest właśnie od skoordynowania działań grupy. Na uczestników czeka nie lada wyzwanie, bowiem celem jest zbudowanie w ciągu 3-4 godzin jednego z proponowanych obiektów przy użyciu tektury, kleju, drewnianych listew, noży, pędzli, kolorowych czasopism, farb itp.

Hollywood dla każdego
Staniecie się Państwo aktorami i reżyserami superprodukcji. Niewątpliwą przyjemnością, poza samym procesem tworzenia, przydzielania i ćwiczenia ról, robienia scenografii i charakteryzacji aktorów, będzie oczywiście konkursowa prezentacja tych dzieł sztuki filmowej i przyznania statuetek Oskara.

Extremalny biznes
Jak wielu sympatyków, również i my doceniamy uniwersalność i wielowymiarowość znanej gry MONOPOLY. Postanowiliśmy jednak wyjść poza ogólne ramy i specjalnie dla Państwa przygotować coś niezwykłego. Właśnie tutaj możecie bezpiecznie wczuć się w rolę inwestora, który podejmuje ryzyko, aby w końcu dorobić się fortuny lub wszystko stracić.

Żołnierze Escobara
Extremalna gra scenariuszowa wykorzystująca formułę PAINTBALLA lub O.T.G.S. Walczące ze sobą zespoły zaopatrzone są w systemy nawigacji GPS. W pierwszej kolejności muszą znaleźć składy amunicji. Jest to niezbędne do wykonania dalszych celów misji. Celem grupy jest przejęcie różnego rodzaju obiektów lub ich obrona. Cała gra kończy się, gdy jedna ze stron konfliktu opanuje lub całkowicie zniszczy wyznaczone cele.

Gród z przeszłości
Ideą GRODU Z PRZESZŁOŚCI jest wybudowanie całego grodu obronnego, wraz z infrastrukturą. Aby tego wszystkiego dokonać należy przejść przez wszystkie zaplanowane konkurencje i zdobyć jak największą liczbę funduszy (pieniędzy), które z kolei pozwolą na zakup odpowiednich elementów u przewoźnego handlarza. Części te (kartony, gwoździe, deski kantówki, farby, elementy dekoracji itp.) pozwolą nam na wybudowanie odpowiedniej budowli (elementu Grodu wg dostarczonego planu), która w powiązaniu z budowlami innych grup utworzy „Nasz Gród z Przeszłości”.

Proponujemy Państwu różnego rodzaju gry zręcznościowe, siłowe, zabawy logiczne, które doskonale zintegrują całą grupę.

Narty
Gąsienicpa
Ściana Tekli 
Przeciąganie samochodu 
Mega supeł 
Hydraulik 
Przeciąganie liny 
Puzzle 
Sztafeta z jajem 
Bieg w workach 
Piłowanie bala 
Poszukiwanie złota 
Wbijanie gwoździ w bal 
Uszczelka 
Mecz anielski 

Szczudła 
Bieg więźniów 
Labirynt osaczonego 
Ślepy matematyk 
Telegram 
Moherowe freesbe 
Układanka 
Numerologia 
Booule 
Gladiatorzy
Gra w kapsle 
Gwóźdź 
Krzywa wieża 
Labirynt 

Lektyka 
Lotnik 
Memo 
Mumia 
Narty 
Oczy wyobraźni 
Pole minowe
Precyzja 
Rowery przeciwskrętne 
Rury do skakania 
Rzut podkową 
Skakanka integracyjna 
Spodnie trzyosobowe 
Studnia

Wycieczki rowerowe
Organizujemy wycieczki rowerowe o różnym stopniu trudności. Różnorodne trasy, z przewodnikiem lub bez. Przykładowe trasy : Trasa największych mazurskich tajemnic, Trasa zamków Krzyżackich, Trasa mazurskich fortyfikacji i wiele innych.

Nordic Walking
Jest to sposób na miłe spędzenie czasu, rekreację w kontakcie z przyrodą. Nasz instruktor nauczy Państwa technik chodzenia z kijami. Szkolenie wzbogacone zostanie dodatkowo o elementy Gymstick, formę ruchu wyznaczającą nowy trend w dziedzinie fitness. Wspaniałe trasy zachęcają do przyjemnych spacerów po mazurskich szlakach.

Spływy kajakowe
Jeziora i rzeki mazurskie, często niedostępne z lądu, można spenetrować płynąc kajakiem. Na Państwa życzenie zajmiemy się zorganizowaniem dowolnego spływu (wynajęcie kajaków, przewóz osób itp.).

JAZDA KONNA
Wspólne przejażdżki konne zapewnią wspaniale odprężające chwile pod gołym niebem. Czyste mazurskie powietrze , uczucie wolności i przygody sprawią, że wyprawa ta będzie należała do najprzyjemniejszych wydarzeń podczas Państwa pobytu.

REJSY STATKIEM
Proponujemy Państwu żeglarskie wyprawy na pokładzie jednego z prywatnych statków wycieczkowych. W czasie trwania rejsu poznacie Państwo tajniki żeglarstwa i odwiedzicie najpiękniejsze zakątki Mazur, a wszystko to w doborowym towarzystwie naszych instruktorów i sterników. Rejs może być połączony z bankietem lub innymi atrakcjami.

ZWIERZYNIEC - MAZURSKIE SAFARI
Proponujemy nie lada atrakcje jaką jest przejażdżka na pace specjalnie przygotowanego samochodu terenowego po ogrodzonym ponad 100 hektarowym terenie. W zagrodzie żyją dzikie zwierzęta: daniele, muflony, jelenie europejskie i mandżurskie, krowy highland cattel, konie tarpany, dziki, strusie.

SNOW QUAD
Fantastyczna wyprawa quadem po śniegu. Jazda tymi terenowymi pojazdami, po specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych torach może dostarczyć mocnych wrażeń.

SKUTERY ŚNIEŻNE
Oferujemy wyprawy na skuterach śnieżnych po Mazurach, w formie snow safari. Trasy do kilkudziesięciu kilometrów. Wycieczki godzinne i całodniowe.

BOJERY
Zima na Mazurach stwarza doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa lodowego. Podczas mrozu, kiedy świeci słońce uczestnicy będą mogli zasmakować w lodowym, emocjonującym lataniu.

NARCIARSTWO BIEGOWE 
Zima umożliwia wędrówkę po terenach niedostępnych w innych porach roku, np. przez moczary i bagna. Dzięki temu jazdę na nartach możemy połączyć z imprezą na orientację. Oprócz wędrówek, w trakcie imprezy można przeprowadzić zabawy team buildingowe na dwóch deskach.

POWERKITING 
Siła wiatru jest nie do przecenienia! Połączenie zabaw z dzieciństwa w budowaniu i puszczaniu latawców oraz najnowszych technologii i powrót do tego zajęcia pozostawi niesamowite wrażenia. Jeśli nauczymy się już operować latawcem możemy „zaprząc” go do prawdziwej pracy. Latawce mogą pociągnąć mountainboard, wózek buggy, narty, deskę snowboardową i kto wie co jeszcze.

PSIE ZAPRZĘGI
Organizujemy wyprawy psimi zaprzęgami po najbardziej dzikich rejonach Mazur. Wyprawa przebiega kilku przygotowanych scenariuszach. KULIG Śnieg, mróz i dźwięk dzwonków przy uprzęży to największa zimowa przyjemność i niezapomniana przygoda. Konie ciągną duże sanie a z tyłu są małe saneczki.

ZIMOWA OLIMPIADA
Organizujemy zimowe zmagania na śniegu na nartach, deskach snowboardowych, sankach, jabłuszkach….

Hotel Masovia udziela rabatów od Cennika Indywidualnego w zależności od długości trwania pobytu oraz wielkości grupy. Specjalnie dla grup przygotowujemy menu według życzeń i wskazań naszych gości.

Marketing, organizacja imprez:

Piotr Zagórski, tel. 609 099 667