Pierwszym z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka jest chrzest, zarówno dla niego samego, jak i całej rodziny. Z przyjemnością zorganizujemy specjalnie dla Państwa uroczyste przyjęcie w tym szczególnym dniu. Uczynimy wszystko, aby oferta przygotowana z tej okazji spełniała Państwa oczekiwania, a uroczystość miała wyjątkowy charakter.

Oferujemy wyjątkowe menu na chrzciny w restauracji Masovia w Giżycku na Mazurach, dostosowane do indywidualnych preferencji naszych gości, w ramach którego oferujemy przede wszystkim dania regionalne, oparte na owocach lasów i świeżych rybach z okolicznych jezior.

W restauracji w Giżycku na Mazurach możecie Państwo także zamówić specjalne menu na dla dzieci. Dodatkowo możemy również przygotować kącik z zabawkami dla najmłodszych uczestników przyjęcia, które umilą maluchom pobyt w naszym lokalu. Organizacja chrzcin, a także innych przyjęć okolicznościowych jest dla nas przyjemnością i staramy się dostosować do wymagań klientów także w kwestii wystroju sali. Jesteśmy w stanie ugościć w niej w komfortowych warunkach nawet 50 osób.