27 Finał WOŚP

Data utworzenia: 20 lutego 2019

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło podzielić się podziękowaniami, które otrzymaliśmy z giżyckiego sztabu WOŚP-u. Działalność Orkiestry wspieramy z wielką radością.

Rodzinka.pl w Hotelu Masovia

Data utworzenia: 9 marca 2018

W dniach 5-7 marca 2018 gościliśmy w naszym hotelu najsłynniejszą Rodzinkę.pl w Polsce, którą zaprosiły włodarze miasta Giżycka. Dziękujemy za wybór naszego hotelu, w którym  Goście mogli poczuć się jak we własnym domu.

26 Finał WOŚP

Data utworzenia: 5 marca 2018

Z przyjemnością informujemy, iż Hotel Masovia udzielił wsparcia lokalnemu sztabowi WOŚP podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

Hotel Masovia przyjazny dzieciom!

Data utworzenia: 10 stycznia 2018

Miło jest nam poinformować, że Hotel Masovia został uznany przez Stowarzyszenie Radosnych Dzieci oraz Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku za firmę przyjazną dzieciom. Z dużą przyjemnością wspomagamy lokalne przedsięwzięcia wspierające rozwój dzieci.

Rejs dla dzieci ze szkół podstawowych w Giżycku

Data utworzenia: 23 maja 2017

W dniu 12.05.2017 został zorganizowany dla dzieci z giżyckich szkół podstawowych i przedszkoli charytatywny rejs statkiem wraz z atrakcjami. Głównym organizatorem i sponsorem był Hotel Masovia oraz Restauracja „Łabędzi Ostrów”. Pragniemy podziękować darczyńcom: Panu Piotrowi Konstantynowiczowi – statek Posejdon, firmie Il-Kas z Giżycka, PepsiCo Inc, Uniliver, za wniesiony wkład w organizację tego przedsięwzięcia.

Dzień Dziecka

Data utworzenia: 8 czerwca 2016

W dniu 1.06.2016 Hotel Masovia zorganizował dzień dziecka z atrakcjami. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z giżyckiej szkoły podstawowej. Za wspólną zabawę dziękujemy i zapraszamy za rok.

Rejs dla dzieci ze szkół podstawowych w Giżycku

Data utworzenia: 18 maja 2016

W dniu 13.05 został zorganizowany charytatywny rejs Statkiem wraz z atrakcjami dla giżyckich szkół podstawowych. Głównym organizatorem i sponsorem był Hotel Masovia oraz Restauracja Łabędzi Ostrów. Pragniemy podziękować darczyńcom: Panu Piotrowi Konstantynowiczowi – statek Olimpia, firmie Il-Kas z Giżycka , Tymbark, Pepsi, Uniliver, za wniesiony wkład w organizację tego przedsięwzięcia.

Best Hotel Award 2015

Data utworzenia: 21 grudnia 2015

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Hotel Masovia kolejny raz znalazł się w gronie najlepszych hoteli 2015 roku – powtórzył sukces z 2012 i 2014 roku. W V edycji Best Hotel Award 2015 zajął 1 miejsce w kategorii Hotele 1-3* nad jeziorami. Kolejny raz cieszymy się z ogromnego zaufania i zadowolenia ze strony […]