Dumą hotelu jest wyjątkowa w swej stylistyce klimatyzowana restauracja. Znakomita kuchnia, połączona z polską gościnnością, styl i elegancja to powody, dla których warto odwiedzić to miejsce. Proponujemy specjały, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy zarówna mieszkańców Giżycka jak i gości przyjezdnych, serwując dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Urozmaicone menu, specjalna karta dań dla najmłodszych gości to tylko niektóre propozycję z szerokiego wachlarza oferowanych usług gastronomicznych.

Niepowtarzalna atmosfera towarzyszy gościom wstępującym w progi naszej restauracji. Stylowy wystrój idealnie komponuje się z uczuciami i emocjami podczas zaślubin, komunii, chrzcin a także oświadczyn, gdzie blask świec czyni to miejsce idealnym na romantyczną kolację zaręczynową.

Do dyspozycji gości oddajemy również bar, gdzie przy kufelku piwa można posłuchać relaksującej muzyki lub też spotkać się w gronie przyjaciół.

Menu

Karta win

Menu dla dzieci

Menu Bar

Przyjęcia ślubne

Uroczystość weselna jest niepowtarzalną chwilą w życiu każdej Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tym wyjątkowym dniu, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną z wyśmienitym menu.
Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w dużej oprawie lub w kameralnym gronie. Zadbamy o każdy szczegół i sprawimy, że ta wyjątkowa uroczystość pozostawi w pamięci niezatarte wspomnienia, do których będziecie Państwo wracać z rozrzewnieniem. Oferujemy salę klimatyzowaną w Restauracji Hotelu Masovia w Giżycku, mogącą pomieścić do 50 osób lub dużą salę w Restauracji Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze, mogącą pomieścić do 120 osób.
Menu weselne jest zawsze indywidualnie ustalane z Szefem kuchni. Gościom biorącym udział w uroczystości zapewniamy specjalne ceny noclegów, Państwo Młodzi natomiast, w prezencie od Hotelu otrzymują nocleg w pokoju dwuosobowym oraz voucher na romantyczną kolację w I rocznicę ślubu.

Chrzciny

Jednym z pierwszych, niezwykle ważnych wydarzeń w życiu dziecka, a także jego najbliższych są chrzciny. Restauracja hotelu Masovia jest idealnym miejscem na zorganizowanie wyjątkowej uroczystości, podkreślającym doniosłość tego momentu. Wspaniałe, stylizowane wnętrza tworzą unikalną atmosferę, a specjalnie dobrane menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska, są gwarancją zadowolenia z usług oferowanych przez Hotel Masovia z Giżycka. W naszej restauracji możecie Państwo zamówić specjalne menu dla dzieci. Dodatkowo możemy także zorganizować kącik zabaw dla dzieci, które umilą maluchom pobyt.

Komunie

Zarezerwuj przyjęcie komunijne już dziś!
Ten szczególny dzień w życiu Twojego dziecka wymaga wyjątkowej oprawy. Z największą przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie komunijne z profesjonalną obsługą kelnerską i wykwintnym menu.
Swoją ofertę dostosujemy do Państwa oczekiwań, zapewniając również atrakcje dla najmłodszych -czekamy na Państwa w restauracji Hotelu Masovia w Giżycku.

Informacja i rezerwacja

Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: recepcja@hotelmasovia.pl