Dumą hotelu jest wyjątkowa w swej stylistyce klimatyzowana restauracja. Znakomita kuchnia połączona z polską gościnnością, a także styl i elegancja to powody, dla których warto odwiedzić to miejsce. Można poczuć się tu naprawdę wyjątkową w zwykły dzień, a niecodzienna atmosfera sprzyja szczególnie świętowaniu ważnych okazji.

Nasza restauracja hotelowa proponuje specjały, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy zarówno mieszkańców Giżycka, jak i gości przyjezdnych. Serwowane są tu dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Można więc skosztować prawdziwych przysmaków z Mazur, w szczególności świeżych ryb oraz smakowitych owoców lasów. Urozmaicone menu, specjalna karta dań dla najmłodszych gości to tylko niektóre propozycje z szerokiego wachlarza oferowanych usług gastronomicznych.

Niepowtarzalna atmosfera towarzyszy gościom wstępującym w progi naszej restauracji. Stylowy wystrój idealnie komponuje się z uczuciami i emocjami podczas zaślubin, komunii, chrzcin a także oświadczyn, gdzie blask świec czyni to miejsce idealnym na romantyczną kolację zaręczynową. Zachęcamy także do odwiedzin, naszej restauracji, gdy pragniecie uczcić sukces zawodowy lub prywatny. Wyborna kolacja w towarzystwie najbliższych będzie wspaniałym sposobem na uczczenie tego.

Do dyspozycji gości oddajemy również bar, gdzie przy kufelku piwa można posłuchać relaksującej muzyki lub też spotkać się w gronie przyjaciół.

Menu

Karta win

Menu dla dzieci

Menu Bar

Przyjęcia ślubne

Uroczystość weselna jest niepowtarzalną chwilą w życiu każdej Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tym wyjątkowym dniu, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną z wyśmienitym menu.
Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w dużej oprawie lub w kameralnym gronie. Zadbamy o każdy szczegół i sprawimy, że ta wyjątkowa uroczystość pozostawi w pamięci niezatarte wspomnienia, do których będziecie Państwo wracać z rozrzewnieniem. Oferujemy salę klimatyzowaną w Restauracji Hotelu Masovia w Giżycku, mogącą pomieścić do 50 osób lub dużą salę w Restauracji Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze, mogącą pomieścić do 120 osób.
Menu weselne jest zawsze indywidualnie ustalane z Szefem kuchni. Gościom biorącym udział w uroczystości zapewniamy specjalne ceny noclegów, Państwo Młodzi natomiast, w prezencie od Hotelu otrzymują nocleg w pokoju dwuosobowym oraz voucher na romantyczną kolację w I rocznicę ślubu.

Chrzciny

Jednym z pierwszych, niezwykle ważnych wydarzeń w życiu dziecka, a także jego najbliższych są chrzciny. Restauracja hotelu Masovia jest idealnym miejscem na zorganizowanie wyjątkowej uroczystości, podkreślającym doniosłość tego momentu. Wspaniałe, stylizowane wnętrza tworzą unikalną atmosferę, a specjalnie dobrane menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska, są gwarancją zadowolenia z usług oferowanych przez Hotel Masovia z Giżycka. W naszej restauracji możecie Państwo zamówić specjalne menu dla dzieci. Dodatkowo możemy także zorganizować kącik zabaw dla dzieci, które umilą maluchom pobyt.

Komunie

Zarezerwuj przyjęcie komunijne już dziś!
Ten szczególny dzień w życiu Twojego dziecka wymaga wyjątkowej oprawy. Z największą przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie komunijne z profesjonalną obsługą kelnerską i wykwintnym menu.
Swoją ofertę dostosujemy do Państwa oczekiwań, zapewniając również atrakcje dla najmłodszych -czekamy na Państwa w restauracji Hotelu Masovia w Giżycku.

Informacja i rezerwacja

Tel.: +48 87 737 13 22,
e-mail: recepcja@hotelmasovia.pl