Imprezy integracyjne dla firm. Jazda Quadem.Imprezy integracyjne dla firm stanowią kluczowy element, wpływający na dobrą atmosferę i komunikację między członkami zespołu. Przemyślany, sprawnie zorganizowany, nietuzinkowy wyjazd firmowy niesie  ze sobą sporo korzyści. Wpływa na budowanie właściwych  relacji w grupie pracowników, wzmacnia wzajemne zaufanie oraz poczucie lojalności. Sprzyja kreowaniu pozytywnych więzi, motywuje do wydajniejszej pracy, redukuje napięcia i ułatwia rozwiązywanie konfliktów w zespole. Dlatego planując spotkanie integracyjne warto dobrze się przygotować i przemyśleć wszystkie aspekty, które mają bezpośredni wpływ na efektywność i zadowolenie z imprezy.


Organizacja imprezy integracyjnej

Przed przystąpieniem do organizacji służbowego wyjazdu integracyjnego musimy skonkretyzować jego założenia, dlatego powinny być skorelowane z aktualnymi biznesowymi potrzebami pracodawcy. Musimy określić co chcemy osiągnąć: wzrost motywacji do pracy, poprawę komunikacji, samooceny, czy wyzwolenie w zespole nowych pokładów energii. Czy za nadrzędny cel stawiamy sobie podziękowanie pracownikom za zaangażowanie w pracę czy poszerzenie ich kompetencji, wiedzy i umiejętności. Jasno zdefiniowany cel, bazujący na właściwym rozpoznaniu potrzeb, daje szanse na organizację  imprezy na odpowiednim poziomie, optymalnie dopasowanej do oczekiwań pracodawcy oraz samych uczestników. Po skonkretyzowaniu celu przechodzimy do:

 • określenia budżetu  i grupy docelowej;
 • utworzenia programu wyjazdu;
 • ustalenia terminu, dopasowanego przede wszystkim do aktywności firmy oraz kalendarza świąt i długich weekendów;
 • wyboru miejsca umożliwiającego realizację programu i zapewniającego odpowiedni do rangi standard wydarzenia. Warto wziąć pod uwagę indywidualne preferencje i oczekiwania pracowników, odległość od miejsca zamieszkania oraz siedziby firmy, odpowiednie zaplecze konferencyjne, gastronomiczne, wypoczynkowe oraz zwrócić szczególną uwagę na to, czy ośrodek ma doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych oraz zapewnia kompleksową obsługę tego typu spotkań.
 • zorganizowania atrakcji, które będą interesujące z punktu widzenia uczestników spotkania firmowego. 

Jeśli samodzielna organizacja wyjazdu integracyjnego sprawia nam dużą trudność lub wydaje się przedsięwzięciem zbyt czasochłonnym, warto skorzystać z doświadczenia renomowanych hoteli, które oferują  profesjonalną organizację różnego rodzaju eventów. Mogą to być spotkania połączone z : kursami, warsztatami, różnymi formami aktywności fizycznej, grami zespołowymi, imprezami tematycznymi oraz plenerowymi , atrakcjami kulturalnymi i turystycznymi. 

Imprezy integracyjne dla firm – co oferują Mazury?

Mazury stanowią idealne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej.  Bliskość  malowniczych jezior, pachnących łąk i lasów daje nieograniczone możliwości zaplanowania  oryginalnego eventu. To atrakcyjny region, który umożliwia spędzenie czasu na łonie niezwykłej natury, uprawianie  różnorodnych sportów, zwiedzanie, spacerowanie, czy podziwianie widoków. Urzekające miejscowości na Mazurach są unikatowe pod względem przyrodniczym, pełne wyjątkowych zabytków i atrakcji. Dlatego organizacja  spotkania integracyjnego w hotelu nad mazurskim jeziorem to doskonały pomysł na zacieśnianie więzi wśród pracowników. Może być zorganizowane w formie samodzielnego programu integracji, ale świetnie sprawdzi się także w połączeniu ze szkoleniem lub konferencją firmową.

Imprezy integracyjne dla firm pełne atrakcji

Położony w centrum Giżycka Hotel Masovia zapewnia doskonałe warunki do zorganizowania różnorodnych imprez integracyjnych dla firm. Obiekt posiada możliwość profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych, sympozjów, warsztatów, kursów i konferencji. Dysponuje komfortowymi noclegami, znakomitą kuchnię, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym,  a także bardzo licznymi udogodnieniami. Umożliwia korzystanie z licznych atrakcji rekreacyjnych, kulturalnych i turystycznych. Stwarza idealne warunki do komfortowego wypoczynku, wspaniałej zabawy podczas pobytu firmowego. Zapewnia organizację wycieczek , gier i zabaw  w ramach wyjątkowych pakietów integracyjnych: 

 • Ekstremalny, m.in.: loty widokowe, skok ze spadochronem w tandemie, loty balonem i motolotnią, nurkowanie, ściana wspinaczkowa, zjazd tyrolski.
 • Tematyczne spotkania i wieczory w stylu: lat 20-30, czaru Hollywood, rzymskim, czasów PRL-u, pirackim, chińskim, egipskim.
 • Adventure: jazda quadem, samochodem terenowym, na segweju.
 • Integracja, m.in.: gry terenowe „Skarb Narodów”, „Olimpiada na wesoło”,  „Duzersi, czyli ZPT po latach”, „Hollywood dla każdego”.
 • Team building: różnego rodzaju gry zręcznościowe, siłowe, zabawy logiczne.
 • Zwiedzanie Mazur: wycieczki rowerowe, nordic walking, spływy kajakowe, jazda konna, rejsy statkiem.
 • Zima: snow quad, skutery śnieżne, bojery, narciarstwo biegowe , powerkiting , psie zaprzęgi, zimowa olimpiada.

Hotel Masovia ma ogromne doświadczenie w organizacji niepowtarzalnych eventów firmowych na najwyższym poziomie, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Każda impreza integracyjna przygotowywana jest z pasją, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Organizowane przez hotel konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne i eventy firmowe otrzymują znakomite opinie. Oryginalne, nietuzinkowe wydarzenia cieszą się ogromnym uznaniem i na długo zapadają w pamięć uczestników.